запишись на курсы прямо сейчас

7 дней в неделю с 9:00 до 21:00
Центр Безопасного Вождения Физика Движения повышаем уровень водительского мастерства

Індивідуальний курс контраварійної підготовки - 12 годин

Ви досвідчений водій, впевнено почуваєтесь за кермом, знаєте про можливі небезпеки на дорогах і хочете бути завжди і повністю до них готовим. Ви хочете бути на крок попереду, передбачати і завершувати будь-яку ситуацію благополучно.

Хочете зрозуміти занос?
Хочете відпрацювати до досконалості найшвидший, оптимальний і безпечний вхід в поворот? Навчитися використовувати завантаження і розвантаження осей?
А, можливо, ви боїтеся навіть дивитися на автомобіль, а хочете бути впевненим водієм? Вам теж сюди!

На курсі спочатку ми зрозуміємо ваші цілі, навіщо ви у нас, і ваш рівень водіння. І, починаючи з азів, почнемо поступово збільшувати складність вправ і швидкість вашого автомобіля. До межі і далі, в цілковитій безпеці.

Місце проведення - автодром FDW (Чубинське) + за потребою місто і злітна смуга.

Курс індивідуальний, програма адаптується під вас, час навчання ви вибираєте самі.

Навчання проходить на вашому автомобілі (рекомендуємо) або на автомобілі FDW.

Повні курси контраварійної підготовки в Міжнародному центрі безпечного водіння FDW "Физика Движения" дозволять Вам досягти найвищого рівня безпеки та майстерності водіння. На курсах екстремального водіння використовуються сучасні європейські методики навчання. Програми - індивідуальні.

Ми рекомендуємо проходити курс на Вашому автомобілі (на якому ви їздите найбільше), адже кожен автомобіль керується абсолютно по-різному, а їздити вам потім на своєму. Правильна посадка, підгін дзеркал, хват керма, зусилля і рухи рук при поворотах, почуття педалей газу і гальма і реакція автомобіля на ці дії - все це індивідуально для вас і вашого автомобіля. У разі, якщо у вас поки що немає свого автомобіля чи можливості займатися контраварійного водіння на своєму, ми надамо Вам автомобіль Центру для занять.

Навички, які ви отримаєте, пройшовши курси екстремального водіння в Центрі "Физика движения", збережуться на все життя. Проходження програм навчання дасть вам можливість уникнути паніки і "рухового паралічу", і рефлекторно, "на автоматі" застосувати правильні прийоми по стабілізації автомобіля в критичній ситуації. На думку фахівців, один навчальний курс дає такий арсенал прийомів вищої водійської майстерності, який неможливо отримати і за 20 років роботи професійним водієм.

Для вас в Києві працюють провідні викладачі контраварійної підготовки з центру водіння "Физика Движения". Викладачі, у яких хочеться вчитися і до яких хочеться повернутися. Люди, які люблять автомобілі, автоспорт, життя і людей. Сильні, позитивні, енергійні професіонали, які готові ділитися своїм досвідом і знаннями. Вони завжди підтримають, надихнуть і з любов'ю і в абсолютному позитиві навчать вас грамотному водінню, яке, можливо, не раз збереже ваш автомобіль в цілості, не раз врятує чиїсь життя. І, звичайно, ви почнете отримувати справжнє задоволення від водіння, від кожного зробленого маневру, від кожної хвилини, проведеної за кермом.

Можлива оренда автомобіля школи для занять: базовий курс - 700 грн/1 год, швидкісний/контраварійний - 1000 грн/1год, дріфт автомобіль - 250 $/1год.

ЩО ВХОДИТЬ В КУРС

Початкова контраварійна підготовка (літо, осінь, весна)

Відволікання уваги за кермом на обдумування необхідних дій - перемикання передач, поворот керма, оцінка відстані до сусідніх автомобілів, розгін-гальмування, підбір правильної дистанції, габарити, перестроювання - причина невпевненості за кермом водіїв.

Після проходження курсу початкової контраварійної підготовки всю вашу увагу буде направлено на дорогу, а правильні дії ви будете здійснювати автоматично, не відволікаючись на них. Правильний розподіл уваги - це основа впевненості за кермом.

Дуже важливо зрозуміти основні принципи управління автомобілем, які допоможуть за долі секунди в разі екстремальної ситуації грамотно зробити необхідні правильні дії. Це і відбувається на курсі початкової контраварійної підготовки в максимально безпечних умовах, основне завдання якого: довести правильні дії до автоматизму, не боятися автомобіля, а навчитися отримувати задоволення від нього, познайомитися зі своїм автомобілем - габаритами, як розганяється, як гальмує, як повертає і як автомобілем грамотно управляти.

Програма курсу початкової контраваріной підготовки включає в себе:

 • Технічні характеристики автомобіля, рекомендації по догляду за автомобілем, інформація про колеса;
 • Правильна посадка водія;
 • Прийоми правильного руління (техніка руління), входження в повороти;
 • Правильне користування зчепленням, принцип роботи (для механічних КПП);
 • Основи гальмування, гальмування двигуном, комбіноване гальмування;
 • Розгін і гальмування з різною швидкістю;
 • Напрямок погляду водія;
 • Рух автомобіля заднім ходом по прямій і по змійці;
 • Методи парковки;
 • Габарити автомобіля, траєкторії руху коліс;
 • Підбір правильної дистанції на швидкості;
 • Міська програма будується на індивідуальному курсі при необхідності. Розробляється маршрут по карті, а потім вже рух по ньому. Робота з картою Києва, незалежно від того, є присутнім чи ні навігатор в машині;
 • При навчанні "з нуля" на початковому курсі контраварійного водіння викладач приїжджає за вами і вашим автомобілем і довозить до тренувального автодрому.

Тривалість курсу - 12 годин, які проходяться протягом 5 днів.

Місце проведення початкової контраварійної підготовки в Києві - м. Київ, Чубинське, вул. Виставкова, 1. А також за необхідності - виїзд на дороги Києва.

Швидкісний курс контраварійної підготовки ("екстремального" водіння) (літо, осінь, весна)

Пройшовши швидкісний курс контраварійної підготовки в Міжнародному Центрі Водіння "Физика движения", ви зрозумієте, в силу яких причин ваш автомобіль може втратити стійкість на дорозі, дізнаєтеся його здатності і можливості, а значить, без проблем впораєтеся з управлінням навіть в найбільш критичних ситуаціях.

Програма курсу швидкісної контраварійної підготовки включає в себе:

 • Керування автомобілем при втраті стійкості і керованості;
 • Правильні прийоми гальмування;
 • Екстремальні розгін-гальмування (з урахуванням особливостей систем стабілізації: ESP, DSC, DSTC, FSA і т.д);
 • Прийоми ефективного екстреного гальмування (з урахуванням особливостей систем стабілізації: ABS, EBD т.д). Плюси і мінуси системи ABS;
 • Професійні прийоми управління однією (двома) руками, вибір оптимальної швидкості руху і безпечної дистанції;
 • Гальмування лівою ногою;
 • Безпечні траєкторії руху в поворотах;
 • Повороти, робота вагою по осях. Правильне і безпечне проходження поворотів;
 • Статичні і динамічні габарити автомобіля;
 • Особливості перемикання понижувальних передач для АКПП;
 • Відпрацювання максимальних можливостей автомобіля в безпечних умовах, швидкісне маневрування.

Для кожного учня програма курсу - Індивідуальна і будується викладачем на підставі вже наявних навичок у учня і необхідності їх коригування, або освоєння нових. Ви познайомитеся з можливостями свого автомобіля і власними реакціями на виникнення екстремальних ситуацій. Отримаєте навички контраварійних дій при виникненні екстремальних ситуацій. Досягнете виконання контраварійних прийомів на інтуїтивному рівні, правильних психомоторних реакцій організму на екстремальну ситуацію, психологічної готовності до виникнення ситуації.

Тривалість курсу - 12 годин, які проходяться протягом 5 днів.

Місце проведення швидкісного курсу екстремального водіння в Києві: Чубинське, ул.Виставкова, 1 або злітна смуга в м.Біла Церква (на вибір).

Тривалість індивідуального курсу: 5 днів по 2-3 години. Загальний час занять на автодромі - 12 годин.

Початковий курс зимового водіння - Перша зима!

Курс зимової контраварійної підготовки для водіїв-початківців. Не варто боятися слизької дороги, вона почасти більш безпечна ніж асфальт, бо пропадає асфальтова "бравада".

Проходячи зимовий курс початкової контраварійної підготовки, ви отримуєте якісно нове відчуття автомобіля, розуміння, що він буде робити через секунду, скільки потрібно метрів для зупинки, навіть в той момент коли починає заважати ABS. Ви станете на щабель вище п'єдесталу майстерності - ковзання, занесення ... Від занесення можна отримувати насолоду) І його можна не допустити, або припинити.

Програма курсу Перша Зима:

 • Програма вивчення габаритів автомобіля;
 • Відпрацювання прийомів екстреного гальмування на слизькій дорозі урахуванням особливостей кожного автомобіля і електронних систем і дорожньої ситуації;
 • Коригування невірних та відпрацювання грамотних прийомів рулювання;
 • Безпечне проходження поворотів (вибір допустимої швидкості, траєкторії, техніки проходження, виправлення допущених помилок, розподіл уваги);
 • Вироблення почуття зчеплення з дорогою - м'язова пам'ять при моделюванні критичних ситуацій;
 • Втрата стійкості на дорозі і вихід з ситуації;
 • Ковзання автомобіля: знесення, занос, обертання - почуття втрати керованості і прийоми запобігання;
 • Траєкторії руху коліс;
 • Задній хід, змійка заднім ходом;
 • Початкова техніка проходження поворотів (основи розподілу ваги автомобіля);
 • Підбір правильної дистанції на швидкості.

Для всіх водіїв, які пройшли навчання, влаштовуються періодичні тренування, де відпрацьовуються ті ж габарити автомобіля, розгін, гальмування, входження в повороти - для зміцнення отриманих навичок і поліпшення своїх результатів.

Курс проводиться в індивідуально обговорений, максимально зручний час. Можна займатися разом зі своїми друзями!

При навчанні "з нуля" на початковому курсі контраварійного водіння викладач приїжджає за вами і вашим автомобілем і довозить до тренувального автодрому.

Тривалість курсу - 12 годин, які проходяться протягом 5 днів.

Місце проведення початкової контраварійної підготовки в Києві - м. Киев, Чубинське, ул.Виставкова, 1. А також при необхідності - виїзд на дороги Києва.

Швидкісний курс зимового екстремального водіння - Winter Profy!

Зимовий курс екстремального водіння рекомендований водіям зі стійкими навичками керування автомобілем.

За 12 годин, проведених на автодромі, освоюються критичні ситуації на слизькій дорозі, відпрацьовуються прийоми по стабілізації автомобіля при втраті стійкості і керованості, правильні прийоми гальмування на льоду і багато іншого. Той, хто пройшов зимовий курс екстремального водіння, може не тільки керувати автомобілем в критичних ситуаціях, але і відчувати позитивні емоції від управління ковзаючим автомобілем.

Ви зможете відповісти на всі поставлені перед собою питання, домогтися такого результату, за яким прийшли на навчання.

Програма курсу екстремального водіння Winter Profy:

 • Керування автомобілем при втраті стійкості і керованості;
 • Основні критичні ситуації на слизькій дорозі;
 • Правильні прийоми гальмування на слизькій дорозі;
 • Екстремальні розгін-гальмування (з урахуванням особливостей систем стабілізації: ESP, DSC, DSTC, FSA і т.д);
 • Прийоми ефективного екстреного гальмування (з урахуванням особливостей систем стабілізації: ABS, EBD т.д). Плюси і мінуси системи ABS;
 • Професійні прийоми керування однієї (двома) руками, вибір оптимальної швидкості руху і безпечної дистанції;
 • Безпечні траєкторії руху в поворотах;
 • Повороти, робота вагою по осях. Правильне і безпечне проходження поворотів на швидкості;
 • Статичні і динамічні габарити автомобіля;
 • Особливості перемикання понижувальних передач для АКПП;
 • Відпрацювання максимальних можливостей автомобіля в безпечних умовах, поліцейський розворот, розворот на 360 градусів (за бажанням).

Тривалість курсу - 12 годин, які проходяться протягом 5 днів.

Місце проведення швидкісного курсу екстремального водіння в Києві: Чубинське, ул.Виставкова, 1 або злітна смуга в м. Біла Церква (на вибір).

Тривалість індивідуального курсу: 5 днів по 2-3 години. Загальний час занять на автодромі - 12 годин.

подарочный сертификат 2 часа

Подарочный сертификат на 2 часа обучения номиналом 1700/2000грн на индивидуальный курс экстремального вождения

подарочный сертификат 6 часов

Подарочный сертификат на 6 часов обучения номиналом 5000/6000 грн включает в себя практику как на автодроме так и в городе.

подарочный сертификат 12 часов

Подарочный сертификат на 12 часов обучения номиналом 10 000/12 000 грн - это шикарный подарок как девушке, так и мужчине.