запишись на курсы прямо сейчас

7 дней в неделю с 9:00 до 21:00
Центр Безопасного Вождения Физика Движения повышаем уровень водительского мастерства

Курси экстремального водіння FDW - Київ

Ваш автомобіль готовий служити Вам вірою і правдою на дорозі. А чи готові Ви? Що таке екстремальне водіння, захисне або контраварійне водіння?

Відразу ж обмовимося, що поняття "курси екстремального водіння" не зовсім чітко визначає суть навчання. Екстремальне водіння - це те, що ми і так постійно бачимо на дорогах - справжній екстрим. Ми навчаємо контраварійному водінню - це безпечний рух, який спрямовано на вироблення впевненості за кермом і відпрацювання виходу з критичних ситуацій в безпечних умовах на автодромі. Безсумнівно, адреналін забезпечений, але з повним усвідомленням що ви робите і для чого ви це робите. Так як поширена думка, що курси екстремального водіння - це і є підвищення водійської майстерності, в текстах сайту "екстремальне водіння" буде вживатися, але матися на увазі буде контраварійне.

Так чому потрібні курси екстремального водіння (контраварійного водіння)? - Та тому що на кону подорожі, відкриття, любов, сім'я, пригоди, досягнення - здорове і активне життя! Ваше життя! Життя Ваших близьких, батьків, дітей і оточуючих.

Тренуйтеся в Києві на курсах екстремального водіння (контраварійного водіння) з Физикой Движения
Щоб пройти будь-які з курсів екстремального водіння в Києві, у Вас має бути дійсне водійське посвідчення.
Крім цього, необхідно бажання вчитися, здатність зберігати спокій в нестандартних ситуаціях і адекватність поведінки.

Курси екстремального водіння (контраварійної підготовки) розроблені і складені фахівцями і професійними гонщиками, чемпіонами Росії, України і Німеччини. Програми навчання безаварійного водіння складаються з поєднання європейських методів і стилів навчання:

  • виявлення областей в управлінні автомобілем, що вимагають коректування і напрацювання знань щодо безаварійного керування автомобілем
  • теоретичні заняття з контраварійного водіння
  • практичні заняття з викладачем на автодромі, відпрацювання навичок екстремального водіння
  • філософія екстремального водіння - психологічна підготовка
  • постійний зворотний зв'язок учень-викладач
  • + підтримка на дорозі і консультування після проходження курсу водіння (Київ та вся територія України).

Будьте одним з кращих на дорогах в Києві, Україні і всюди, куди б Ви не поїхали.
Курси курси екстремального водіння (курси контраварійного водіння) у Физике Движения, Київ, індивідуальні та мобільні за своєю структурою, так що Ви можете легко вписати час на навчання в Ваше життя. Повний курс контраварійної підготовки займає 5 днів по 2,5 години або 6 днів по 2 години, які Ви можете проходити протягом місяця, ми рекомендуємо проходити заняття послідовно, з невеликими перервами. Спецкурси екстремального водіння проходяться протягом одного-двох днів в залежності від обраної програми.

Адреси автодромів Физики Движения, на яких проводяться курси контраварійного водіння (екстремального водіння) в Україні:

  • Київ, с. Чубинське, вул. Виставкова, 1 - автодром для початкової та швидкісної підготовки екстремального водіння, спецкурси
  • Біла Церква, злітна смуга на аеродромі - швидкісна підготовка, підготовка особистих водіїв, відпрацювання прийомів екстремального водіння на швидкості більше 100 км / год, ескорт-супровід

Ви можете вибрати оплату курсів контраварійної підготовки (курсів екстремального водіння) частинами і отримати знижки на подальше навчання.

Як тільки ви закінчили будь-якої курс екстремального водіння у фізиці руху, ви отримуєте Свідоцтво про закінчення курсу контраварійного водіння (курсу екстремального водіння).

Зателефонуйте (097) 143-00-00, щоб записатися на курси екстремального, безаварійного, захисного і контраварійного водіння і знайти абсолютно нову якість життя на дорозі вже сьогодні.

Професійні викладачі, що отримали освіту в європейських школах екстремального водіння, оптимізм по життю, бажання ділитися знаннями - для Вас в Україні - Физика Движения.

Ми пропонуємо навчання контраварійного водіння на Вашому автомобілі і на автомобілях Физики Движения.

подарочный сертификат 2 часа

Подарочный сертификат на 2 часа обучения номиналом 1700/2000грн на индивидуальный курс экстремального вождения

подарочный сертификат 6 часов

Подарочный сертификат на 6 часов обучения номиналом 5000/6000 грн включает в себя практику как на автодроме так и в городе.

подарочный сертификат 12 часов

Подарочный сертификат на 12 часов обучения номиналом 10 000/12 000 грн - это шикарный подарок как девушке, так и мужчине.