запишись на курсы прямо сейчас

7 дней в неделю с 9:00 до 21:00
Центр Безопасного Вождения Физика Движения повышаем уровень водительского мастерства

Організація і проведення тест-драйвів

Професіоналізм і любов до автомобілів роблять кожну презентацію автомобілів яскравою і незабутньою. Команда Физики движения розкриває можливості автомобілів і дає на них абсолютно нове бачення.
Організація і проведення тест-драйвів в Україні.

Кожен покупець автомобіля знає, що не варто робити вибір, грунтуючись тільки на візуальних перевагах, колірній гамі і характеристикам автомобіля на папері. Тільки практична оцінка автомобіля в русі, в салоні або за кермом, може сформувати правильну думку про обраному автомобілі.

Тест-драйв існує для того, щоб покупець на практиці оцінив зручність управління трансмісією, точність і інформативність рульового управління, ефективність гальм, плавність ходу, рівень вібрації, шумовий супровід в салоні. Ми існуємо для того, щоб по-максимуму розкривати потенціал і можливості автомобілів на тест-драйві, закохувати в автомобілі і підвищувати лояльність до бренду.

Уже далеко не секрет, що серед маркетингових та PR заходів, що проводяться автосалонами, автодилерами або представництвами, проведення тест-драйву є найбільш ефективним. Свята, акції, конференції, зустрічі - це все цікаво, але не зрівняється з інтересом самостійно покататися за кермом конкретної моделі або проїхатися на цій моделі поряд з професійним пілотом за кермом. І це відноситься як до масових тест-драйвів на спеціальних майданчиках, так і до тест-драйву в автосалоні.

Однак, як і в будь-якій справі, ефективність проведення тест-драйву безпосередньо залежить від правильної і професійної організації тест-драйву. Цілком природно, що тест-драйв повинен відповідати вимогам безпеки, і в салоні разом з учасником тест-драйву завжди знаходиться пілот. Напевно, в житті кожного власника автомобіля був випадок коли і автомобіль сподобався і колір відповідний є, і за характеристиками все підходить, а пішов на тест-драйв і все враження зіпсувалося. І не від того, що машина погана, а від того, що менеджер автосалону, який їхав поруч, якось дивно керував процесом тест-драйву, обмежував "туди не їдь, різко не гальмуй, ями об'їжджай" і якось розмовляв дивно, що єдиним бажанням було швидше приїхати в автосалон і ніколи більше не повертатися. А буває - повний захват: і автомобіль сподобався, і пілот професійний, ще й підказав, як правильніше їздити, щоб більше відчути автомобіль і задоволення від їзди на ньому. І тоді вже знаєш, що повернешся сюди за своїм автомобілем.

Так само і в проведенні великих і масових тест-драйвів, коли в день на автомобілях тест-драйв проходять сотні або навіть тисячі потенційних покупців - тут професіоналізм пілотів тестових авто грає найважливішу роль в проведенні тест-драйву, і помилки з їх підбором бувають неприпустимі. Адже затримку поставки автомобіля покупець пробачить і з часом забуде, а може навіть і більше буде цінувати свій автомобіль, але залишок від відвіданого заходи і думки, яке склалося про автомобіль і про марку в цілому, залишається назавжди. Ефективність проведення тест-драйву залежить від професійної організації тест-драйву. Відсутність досвіду проведення тест-драйву пілотами і організаційні помилки можуть не тільки знизити результативність тест-драйву, але і зіпсувати учасникам тест-драйву враження від заходу, в результаті всі витрачені зусилля підуть в мінус.

Не менш важливим є питання безпеки дорожнього руху при проведенні тест-драйву, яку можуть забезпечити тільки професійні пілоти в автомобілях, що пройшли спеціальну підготовку і мають досвід в проведенні тест-драйвів. Пілот повинен не тільки бути професійним водієм, а й вміти передбачити і запобігти ДТП, коли за кермом знаходиться учасник тест-драйву. Зберегти життя, здоров'я учасників і автомобілі - одна з наших основних завдань при проведенні тест-драйву.

"Физика движения" спеціалізується на організації та проведенні тест-драйвів в Україні і дає впевненість в успіху такого складного, але ефективного заходу, як проведення тест-драйву.

Ми вже проводили автомобільні заходи - тест-драйви - для автомобілів Subaru, Hyundai, Audi, Skoda, Kia, Suzuki Porsche, Bentley. Маючи багатий досвід проведення тест-драйвів, "Физика движения" є одним з визнаних професіоналів за спеціалізацією «організація тест-драйвів» і «проведення тест-драйвів».

Наш ключ до успіху - це наша команда. Пілоти на тест-драйв від компанії "Физика движения" пройшли професійну підготовку контраварійного водіння, екстремальним прийомам водіння, мають заслуги в автоспорті, є чинними учасниками автомобільних змагань, в тому числі в дрифті, володіють знаннями і можуть легко і доступно розповісти про електронні системи, характеристики і про достоїнства кожного конкретного автомобіля.

В даний час офіційні представництва виробників і великі авторизовані дилери, для організації і проведення тест-драйвів залучають на аутсорсингу компанії, які спеціалізуються на тест-драйви, такі, як "Физика движения" в Україні. Аутсорсинг дає можливість успішно провести тест-драйв в рамках поставлених завдань, пов'язаних з проведенням тест-драйву.

Організація і проведення тест-драйвів різного рівня складності від FDW Физика движения: 

 •  організація і проведення тест-драйвів для клієнтів
 •  організація і проведення тест-драйву для фахівців, наприклад, для менеджерів відділів продажів в автосалонах
 •  організація і проведення тест-драйвів для журналістів
 •  проведення одноденного тест-драйву
 •  проведення багатоденних тест-драйвів
 •  проведення тест-драйву в автосалонах 
 •  проведення тест-драйву в місті
 •  проведення тест-драйву на полігонах, злітній смузі
 •  організація і проведення тест-драйву на автодромі
 •  організація і проведення позашляхових тест-драйвів
 •  спортивні тест-драйви з елементами змагань
 •  тест-драйви - подорожі
 •  організація ігрових тест-драйвів, наприклад, тест-драйви в стилі квест
 •  організація автошоу на тест-драйві
 •  постановочні автомобільні шоу
 • автобалет
 • танець дівчини і автомобіля на тест-драйві
 • театральні постановки з автомобілями

Організація тест-драйвів і проведення тест-драйвів автомобілів по всіх містах України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Хмельницький, Полтава, Суми, Івано-Франківськ.